Please activate javascript to view kodvizit.com

Akıllı Kilit – Akıllı Tahta Kilit Programı

Akıllı Kilit akıllı tahtalarınızın güvenliğini sağlamak için ücretsiz en iyi yazılımdır.

Bu yazılım projesi durdurulmuştur. İlginize teşekkür ederiz.
Akıllı tahtalarımızın yönetimi artık çok basit.
Pınar
Proje Durduruldu
Akıllı tahta yönetim yazılımı

Çok Fonksiyonlu.

Akıllı Kilit ile sadece USB’ye bağlı kalmazsınız.

  • USB ile giriş
  • QR Kod ile giriş
  • Şifre ile giriş
  • Dokunmatik şifre ile giriş
  • USB’lerin veya USB girişlerinin bozulması sizi etkilemez!

Güvenlik.

Kilit yazılımının birinci hedefi güvenliği fazlasıyla dikkate alıyor ve giriş yaparken çok hızlı bir şekilde birçok kontrol yapıyoruz. Böylece sizin yerinize kötü amaçlı kişiler kontrolü ele geçiremiyorlar!

Raporlar ve İstatistikler.

Kimler ne zaman giriş yapmış, kullanıcılar ve bilgileri nelerdir bunun gibi bir sürü raporu filtreleyip istediğiniz şekilde elde edebilirsiniz. Ayrıca bütün bu işlemler sadece saniyelerinizi alır ve ücretsizdir.

Uzaktan Kontrol.

Yönetim yazılımı sayesinde kullanıcılar tarafından açılan cihazların hepsini görebilirsiniz. Ayrıca bu cihazları yönetim yazılımı üzerinden de kilitleyebilir, kimin ne zaman giriş yaptığını da görebilirsiniz.

Mobil Yazılım.

Kullanıcıların ücretsiz olarak indirebileceği mobil yazılım ile QR Kod, Şifre ve Dokunmatik Şifre işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece USB’nizin virüs kapmasından veya aşınmasından korkmanıza gerek kalmaz!

Akıllı Tahta Kilit

Akıllı tahtaların büyük dokunmatik ekranlara sahip olmaları ve klavye-fare olmaması; şifre girilirken şifrenin kolaylıkla öğrenilmesine neden olmaktadır. Şifresiz kullanımda ise bu teknolojinin gereksiz ve kötüye kullanımı söz konusu olabilmektedir.

Bu projede amacımız; Farklı yöntemler kullanarak, akıllı tahtaların izinsiz kullanımını engelleme, giriş bilgilerini raporlamak için depolama, bilgi-yazılım güvenliği ve kontrolünü sağlama işlemlerinin yapılıp yapılamayacağının araştırılmasıdır.

Piyasadaki benzer programlar incelenmiş; benzer amaçtaki yazılımların sadece USB ile giriş yapmaya olanak verdiği görülmüştür. Sürekli USB bellek kullanımı akıllı tahtaların USB yuvalarını aşındırmış ve USB’lerin virüslü olması halinde çoğu zaman bu yazılımlar tahtayı açamamaktadır.

Daha Fazla Bilgi mi Gerekli?