Tusunami Çekiliş Programı Logo

Tusunami Çekiliş Programı

Tusunami Çekiliş Programı her türlü çekilişler yapabilmenizi sağlayan çekiliş programıdır.
Ayrıca bu çekilişleri kayıt da edebilirsiniz!

Hemen Ücretsiz İndir

Tusunami Çekiliş Programı Laptopta

Çok Kullanışlı

Tusunami Çekiliş Programı ile sayıya göre veya isme göre çekilişler yapabilirsiniz. Bu yaptığınız çekilişlerde yedek ve asil kayıtları hızlıca ayırabilir, isterseniz bir kişiyi birden fazla ekleyip hakkını da artırabilirsiniz!

Hız

Her yazılımımızda olduğu gibi çekiliş programında da hız bizim için en önemli faktör. Çekilişlerinizi en hızlı biçimde yapabilmeniz için çekiliş programı 4. sürüme kadar güncellendi ve optimize edildi.

Kaydet ve Aç

Çekiliş Programında çekilişlerinizi yaptıktan sonra hem listeleri hem de çekiliş sonuçlarını tek tıklama ile kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca çekiliş sonuçlarında detaylı tarih bilgileri, katılımcılar ve kazananlar ayrı ayrı sıralanır. Bu kayıtları geri yükleyip aynı çekilişi hızlıca tekrar tekrar yapabilirsiniz.

Görsel Yazılım

İşini yaparken göze güzel gözükmesi de önemli bir faktör dedik ve yazılımı olabildiğince kafa karıştırmayacak şekilde görselleştirdik. Ayrıca eleme modunda çekiliş yapılırken belirlediğiniz süre boyunca isimler elenir ve kazananların sıralanmasında heyecan olur.

Toplu Kayıt

Toplu kayıt yapabilme özelliği ile tek tek kayıtları girmek yerine herhangi bir yerden kopyaladığınız katılımcıları sadece yapıştır diyerek yazılıma ekleyebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi mi Gerekli?

Özellikler
Ekran Görüntüleri