Please activate javascript to view kodvizit.com

Instagram Çekiliş Aracı

Girdiğiniz kaynak kodu hatalıydı, adımları tekrar takip edin. Eğer hala olmuyorsa Instagram, yapısında bir şeyleri değiştirmiş olabilir.

Nasıl Yapılır?

Kodvizit olarak maalesef bu ücretsiz aracın kullanımı konusunda sizlere destek sağlayamıyoruz. Aşağıdaki adımları dikkatlice takip etmelisiniz. İlk defa yaptığınızda biraz karışık gelebilir fakat aslında çok basit bir işlem olduğunu anlayacaksınız 😊

1Bilgisayarınızdaki Chrome veya Firefox internet tarayacısını açın ve https://www.instagram.com/ adresine gidin. Çekilişi yaptığınız sayfayı açın.
2Takipçilerinizden yorum yapmalarını istediğiniz gönderinizin sayfasını açın. Tüm yorumlar görünene kadar + (daha fazla yorum yükle) ikonuna tıklayın.
3Bu kısım önemli !En üstteki kendi yorumunuzun sol tarafında bulunan, profil fotoğrafınızın biraz altındaki boşluğa sağ tıklayın. Açılan seçeneklerden İncele veya Öğeyi İncele seçeneğine tıklayın.
4Açılan sayfada doğru seçtiyseniz div ile başlayan bir satır seçilmiş olacak. O satırın üzerindeki satırlardan ul ile başlayan satırı bulun. 3. adımda doğru yere sağ tıkladıysanız seçili olan satırın yaklaşık 4 satır üzerinde bulabileceksiniz.
5ul ile başlayan satıra sağ tıklayın. Açılan seçeneklerden Copy>Copy outerHTML veya seçenekler Türkçe ise Kopyala>Dışındaki HTML seçeneğine tıklayın.
6Üst tarafa eklediğimiz büyük metin kutusuna CTRL+V ileveya sağ tıklayıp yapıştır diyerek yapıştırın. Tebrikler artık alttaraftan istediğiniz ayarlamaları yapıp kullanıcı adlarını getirebilirsiniz!