Misyonumuz

Lisans satın alarak veya ücretsiz programlarımızı kullanan kullanıcılarımız, her şart ve koşulda Aydemirler Şti farkını hissetmelidir. Her koşulda hızlı hizmet, profesyonel bakış açısı ve çözüm odaklı anlayışımızla kullanıcılarımızın tüm istekleri en doğru ve hızlı şekilde sağlanmaya çalışılmaktadır.

Hakkımızda

Bilişim, teknoloji ve teknik destek hizmetleri sektöründe yüzlerce müşteriye hizmet veren Aydemirler Şti, değişen teknolojik şartları ve sektörel gelişmeleri dikkatle takip ederek, her zaman içinde bulunulan şartların gerektirdiği yeniliklerin öncülerinden olmuştur. İş disiplini, kaliteli ve uzun erimli hizmet anlayışı, müşteri tavsiyesiyle büyüme hedefi doğrultusunda, yaptığı işlerin her zaman arkasında ve müşterisinin yanında olan firmamız ilgili alan için profesyonel ekibini kuran, uzman ekip ile verdiği hizmetlerde bilgi, donanım ve altyapısını derinleştirmiş; çalışma sahasını genişletmiştir.

Bilişim, yazılım ve teknik destek sektörlerinde başarıyı hedefleyen Aydemirler Şti, Servishane ve Kodvizit Yazılım şirketlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Şirket
Aydemirler Isıtma Soğutma Sistemleri Yazılım İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Adres
Gaziler Mah. Şht. Erdem Demir Cad. No 30
Gebze/ KOCAELİ

Telefonlar
0850 441 41 34

Mail
[email protected]

Vergi Dairesi ve Numarası
İlyasbey VD
1101010562

Mersis No
0110101056200001

Tic. Sicil No
28821

Sermaye
50.000₺

Son Yazılar

FortiGuard Kategorilendirilmesi

...
Devamını Oku