Güncelleme Kütüphane Programı 2.1.0

29 Aralık 2016, Perşembe

Güncelleme 2.1.0

Yeni sürümü buraya tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Lisans sahibi kullanıcılar yeni program kodlarını gönderirlerse hemen yeni tip lisansları gönderilecektir. Yeni sürümü kurmadan önce Veri ve Yedek klasörünüzü yedeklemeyi unutmayın! Çok fazla değişiklik olduğu için otomatik güncellemeyi kullanmayın ve manuel güncelleme yapın

Lütfen karşılaştığınız sorunları bize bildirin!

Güncelleme Özeti

Tusunami Kütüphane Takip programında çıkan bazı sorunlara çözüm olarak arasıra güncellemeler yapıyoruz. Fakat bu şekilde programı yamalamak biraz güzelliğini ortadan kaldırdı. Programdaki köklü sıkıntılar fazla verilerde oluşan yavaşlık, açılıştaki yavaşlık, saatinizde sorun çıkması, lisansların çok uzun olması ve en çok karşılaştığımız ise veri sihirbazını verimli kullanamamaktı.

Bu sorunlara çözüm üretmek programın işleyişine zarar verince sıfırdan bir sayfa açıp eski yazılımı buraya taşıdık. Logoların bazılarını güzelleştirdik. Gereksiz şeyleri gözünüzün önünden kaldırdık. TKT 2’yi kullananlarda tek bir ortak nokta görüyoruz. Basitlik ve kullanılabilirlik. Bunu daha da artırıp sadeliğe de daha fazla önem verdik.

Ayrıca artık okuyucuları önceden eklemek zorunda da değilsiniz. Kitapları emanet olarak verirken ödünç verilen kişiyi anında ekleyebileceksiniz. İstediğiniz kadar veri ekleyin programınız yavaşlamayacak ve verilerin arasında ister fare ile ister butonlarla ister kısayollarla gezebileceksiniz

Sizi biraz daha özgür bırakmak istedik bu yüzden hem arama kayıtlarınız hatırlanacak hem de her ekranı kapatıp açtığınızda bıraktığınız yerde ve boyutta olacak yani siz ne büyüklükte kullanmak istiyorsanız öyle kullanacaksınız. Yazamadığımız bir çok özelliği de yakında kendiniz keşfedebilirsiniz.

← Blog'a Dön