Buradaki tanıtım Tusunami Çekiliş Programı 4 yani son sürüme aittir. Yazılımı çalıştırabilmek için .Net Framework 3.5 veya üstü gerekir!
Lisans : Ücretsiz
Boyut : 1MB 18 KB
Sistem : Windows XP/Vista/7/8
Yayımcı : Ahmet Can Aydemir

Tusunami çekiliş programı sayesinde kolaylıkla çekiliş yapabilirsiniz. Torpilli veya Normal seçenekleri ile istediğiniz arkadaşınıza da torpil yapma keyfi sizleri bekliyor. İster eleme yöntemini isterseniz de rastgele yönetimi kullanarak çekilişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.. Eğer isterseniz diğer bir yöntem ile katılımcı sayısı ile istediğiniz kadar katılımcı ekler ve istediğiniz kadarının kazanmasını sağlayabilirsiniz..

Tusunami çekiliş programı 4.0 ile tamamen sıfırdan tasarlandı ve kodlandı. Bununla birlikte yepyeni özelliklere sahip oldu. Artık her çekilişte tek bir kazanana sahip olmak zorunda değilsiniz Asil ve Yedek sistemi ile tek seferde birçok kazanana sahip olabilirsiniz. Ayrıca Toplu Kayıt sayesinde farklı platformlarda oluşturduğunuz listeyi tek tek girmek yerine yapıştırarak toplu bir biçimde ekleyebilirsiniz. Eğer eleme yöntemini kullanıyorsanız eleme hızını da kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Sorunlu ekran görüntüsü alma aracı ve otomatik güncelleme aracı kaldırıldı ve sıfırdan kodlandı aynı şekilde sorunlu olan aç, farklı kaydet, kaydet de kaldırıldı ve yenileri eklendi. Ve son olarak çekilişin sonunda yaptığınız çekilişin detaylı dökümünü kayıt edebileceksiniz..!

Bağlantılar

İndir

Nerelerde kullanabilirim :

  • Tusunami Çekiliş Programı sayesinde her türden çekiliş yapabilirsiniz.
  • Sınıfınızda arkadaşlarınızın ismini yazarak eğlenebilirsiniz.
  • Yılbaşında toplu bir çekiliş düzenleyebilirsiniz
  • Forum sitenizde kazanana ödül verebilirsiniz Online oyunlarda kazanana ödül verebilirsiniz
  • Öğretmenseniz sözlü için çekiliş yapma derdiniz kalmaz
  • Oyunlar’da birliğiniz (loncanız klanınız)’in üyeleri arasında bir turnuva düzenleyebilirsiniz
  • Bir şeyler dağıtmak istiyorsanız kullanabilirsiniz
  • Yani Tusunami Çekiliş Programı ile hiç bir haksızlık olmadan her türlü çekilişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:

Video: