Please activate javascript to view kodvizit.com

Özellikler

Çekiliş Adam ile çekiliş yap çekiliş yapmanız için geliştirilen bir internet sitesidir. Tusunami Çekiliş Programı serimiz ile yazılımı indirip detaylı özelliklerle çekilişler yapabiliyorsunuz ve binlerce kullanıcı bunu aktif olarak kullanıyor. Bunun yanında çekilişlerinizi anında yapabileceğiniz bir sayfamız da olsun istedik ve sizler için bu internet sitesini oluşturduk. Sen de hemen gir ve bir çekiliş yap.

Sitede kullanım kolaylığı ve sadeliğe önem verilir. Yani girip saniyeler içerisinde çekiliş yap ve sonucunu al. Bunun yanısıra farklı modlar ile işinize yarayan çekilişi yapabilirsiniz. Yapılan çekilişler tamamen rastgeledir herhangi bir hile bulunmamaktadır. Ayrıca listelerinizi tek tek elle girmek zorunda olmamanız için kopyala ve yapıştır özelliği de ekledik. Böylece hazır olan excel, pdf, word, txt vb. dosyalarınızdan çekiliş listelerinizi kopyalayabilir ve yapıştırabilirsiniz. Sitemizi kullanıp farklı modlarla da çekiliş yap.

Hızlı Çekiliş

Bu çekiliş tipi genellikle bir veya birden fazla kazanan istenmesi durumunda, yedek kazananların istenmesi durumunda tercih edilir. Çekiliş yapılırken önce listeye her satıra bir isim gelecek şekilde isimler girilir. Daha sonra kaç kişinin kazanacağı kutucuğa yazılır. Eğer yedek katılımcılar da isteniyorsa kutucuk işaretlenir. Butona tıklandıktan sonra kazananlar ve varsa yedek kazananlar anında listelenecektir.

Afilli Çekiliş

Bu tip ise daha çok görsel ve heyecanlı çekilişler için kullanılır çekilişte kazanan sayısı sadece 1 kişidir. Katılımcıların isimleri her satıra sadece bir kişi olacak şekilde eklenir ve listeyi kaydet ile liste kayıt edilir. Daha sonra başlatılır. Başlatıldığında isimler dönmeye başlayacaktır. Durdur ile dönen isimler yavaşlamaya başlayacak ve en sonunda duracaktır. Durduğunda karşımızda olan isim kazananımızdır. Tekrar liste eklemeye gerek kalmadan başlat ile yeniden aynı şekilde isimler döndürülebilir.

http://www.kodvizit.com/cekilis