Sık Sorulan Sorular

Lisans ve SMS nasıl satın alınır

Buraya tıklayarak yazılı ve videolu anlatımı inceleyebilirsiniz. Lisans satın alırken program kodunuzu da göndermeyi unutmayınız. Eğer program kodu 8 haneden daha büyükse veya program kodu yoksa lütfen öncelikle programı güncelleyin.

Kütüphane Programı için lisans ne işe yarıyor

Lisans satın aldığınızda aşağıdaki özelliklere erişebilirsiniz:

  • Raporlama özellikleri
  • Kendinize özel barkodları yazdırabilme
  • Veri aktarma sihirbazı ile sınırsız sayıda veri aktarabilme
  • Kasa özellikleri

 

Telefon numaralarınız neler?

Şimdilik telefon ile destek sağlayamıyoruz Canlı Destek, Facebook sayfamız veya e-posta adresimizden anında destek alabilirsiniz.

SMS'ler nasıl ücretlendirilir

160 Karakter : 1 SMS
160 – 300 Karakter arası : 2 SMS
300 karakter ve fazlası : 3 SMS olarak ücretlendirilir.

Ayrıca SMS’lerde kullanılan her Türkçe karakter iki karakter olarak sayılmaktadır. SMS gönderirken gönderdiğiniz SMS’lerin sorun teşkil etmeyecek SMS’ler olması gerekir yoksa SMS hakkınız durdurulabilir.

Saatinizi Düzeltin hatası alıyorum

Tusunami Kütüphane Programının 2.1.0 sürümü ile bu sorun düzelse de eski sürümü kullanmak istiyor olabilirsiniz. Tavsiyemiz kütüphane programını her zaman en son sürümü ile kullanmanız.

Bu hatanın kaynağı ülkemizde yapılan Yaz saati uygulaması değişiklikleridir. İki farklı şekilde çözülebilir ve çözümler şu şekildedir:

  • Buraya tıklayarak tkt_saat_hatasi_cozum.rar dosyasını indirin. Kütüphane programını kapatın. tkt_saat_hatasi_cozum.bat dosyasını çalıştırın. İnternet kapalı bir şekilde programa giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra interneti açabilirsiniz.
  • Bir başka alternatif çözüm ise yukarıdaki işlemin manuel halidir. Başlat > Çalıştır‘a girin ve regedit yazıp ENTER ile giriş yapın HKEY_CURRENT_USER altındaki Ahmet Can Aydemir.Com yazısına sağ tıklayın ve silin. Yine internet kapalı bir şekilde programa giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra interneti açabilirsiniz.
Giriş yaptıktan sonra program alt tarafta kaldı açılmıyor

Programı kapatın. Başlat > Çalıştır‘a girin ve %appdata% yazın açılan pencerede Tusunami Kütüphane Takip klasörünü bulun ve silin. Programa yeniden giriş yapmayı deneyin.

Veri Ekleme Sihirbazında şablonları açamıyorum

Muhtemelen kullandığınız excel sürümü yazılımla uyumlu olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz.

Şablonları buraya tıklayarak indirin ve verileri ekledikten sonra düzenlediğiniz dosyayı veri ekleme bölümüne aktarabilirsiniz.

E-Posta Aboneliği


[display-posts title=”Ürün Haberleri” include_date=”true” date_format=”j F Y” category=”Blog” content_class=”anablogicerik” style=”margin-top:20px;” posts_per_page=”3″ wrapper=”div”] Daha fazla göster →