Please activate javascript to view kodvizit.com

Sık Sorulan Sorular

Yukarıda belirtilen fiyatlara KDV dahil mi?
Fiyatlara KDV dahil değildir. Satın alma aşamasında %18 KDV ücreti dahil edilecektir.
Nasıl Lisans satın alırım ve satın almış olduğum lisansı nasıl etkinleştiririm?
Satın alma ve sonrasında yapılan lisans etkinleştirme işlemi ile ilgili detaylı bir videomuz mevcut buraya tıklayıp izleyebilirsiniz.
Lisans sürem biterse verilerim silinecek mi?
Verileriniz bilgisayarınızda veya almış olduğunuz yedeklerde güvenle saklanmaktadır. Lisans süreniz bittiğinde verilerinizde bir değişiklik olmayacak. Tekrar lisans satın alıp kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz.
Güncellemeler ve diğer hizmetler için ekstra bir ücret ödemem gerekecek mi?
Yukarıdaki ücretler dışında güncelleme ücreti gibi ücretler ödemeyeceksiniz. Güncelleme yayınlandıkça otomatik olarak ücretsiz olarak indirebileceksiniz.
Programı iade edebilir miyim?
Evet İade ve Teslimat Şartlarımız dahilinde edebilirsiniz. 1 (bir) ay içerisinde program kullanımından vazgeçmeniz durumunda online olarak aktivasyon iptal edilir ve ücret iadesi en geç 7 iş günü içinde yapılır.
Faturam nasıl gönderilecek?
Satın alma sırasında girmiş olduğunuz bilgilerle oluşturulmuş faturalarınız aksini belirtmediğiniz sürece bildirdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. Bu faturayı yazdırıp kullanabilirsiniz.
Destek hizmeti nedir?
Kütüphane programı kullanımı sırasında bir sorunla karşılaştığınızda hızlıca çözüme kavuşmak için destek hizmeti veriyoruz. Kütüphane Programı içerisinde periyodik olarak sorunlar ve geliştirmeler için güncellemeler yayınlamaktadır. Bu güncellemeleri almak için destek hizmeti almanıza gerek yoktur.
Destek hizmeti ne kadar süre ile geçerli?
Süreli lisans aldıysanız lisans süreniz bitene kadar destek hizmeti alabilirsiniz. Eğer sınırsız lisans satın aldıysanız ücretsiz destek süremiz 2 (iki) yıldır. Destek süreniz bittiğinde süreli bir lisans alıp destek sürenizi uzatmanız gerekmektedir. Bazı paketlerimizde destek hizmeti almama seçeneği de bulunmaktadır.