Please activate javascript to view kodvizit.com

TikTok Giveaway Tool

The source code you entered was incorrect, follow the steps again. If it still isn't happening, Instagram may have changed something in its structure.

How to do?

Unfortunately, we cannot support you in the use of this free tool as kodvizit. You should follow the steps below carefully. It may be a little confusing when you do it for the first time, but you'll realize it's actually a very simple process 😊

1
2
3
4
5
6

Çekiliş yap sitesi ne işe yarıyor? Bu websitesi nasıl kullanılır?

Bu internet sitesi size en ideal çekiliş yapma ve bu çekilişi paylaşma hizmetini vermektedir. Her zaman, en hızlı ve en kolay şekilde çekiliş yapmanız için ücretsiz hizmet sağlıyoruz.

Birçok çekiliş yöntemini destekler

Çekiliş yap internet sitesi, birden fazla çekiliş yöntemini desteklemektedir. Bunun sayesinde istediğiniz türde çekilişler yapabilirsiniz. Bunun bir diğer faydası da katılımcılarınıza çekilişlerinizi görsel olarak sunabilmenizdir.

Tamamen ücretsizdir!

Çekiliş yapmak için çekiliş yap sitesine hiçbir ücret ödemezsiniz. Ayrıca çekilişlerinizi paylaşmadığınız sürece çekilişleriniz ve katılımcıların bilgileri sistemimizde tutulmaz. Böylece güvenli ve zahmetsiz bir şekilde çekiliş yapabilirsiniz.

Instagram yorumlarını ayrıştırabilir

Instagram sitesindeki çekilişlerinizi ayrıştırabilmeniz için çekiliş sitesinde bir araç bulunur. Bu araç sayesinde ücretsiz ve detaylı bir şekilde instagram üzerinde yaptığınız çekiliş paylaşımındaki yorumları ayrıştırıp, çekilişi gerçekleştirebilirsiniz.

Çekiliş nasıl yapılır

Her bir satıra bir katılımcı gelecek şekilde katılımcı isimlerinizi kopyalayın. Giriş alanına bu katılımcıları yapıştırın ve «Çekilişi Başlat» butonuna tıklayın. İşlem tamam!